21.08.2020 La Dolce Vita. Ar Roberto 2. daļa

Ciemos slaiduma maratona “Viss iespējams” izveidotāja, ēdienu blogere Everita Pastuhova! Viņa gatavos vairākus ātrus ēdienus – banānu saldējumu, cepumus no divām sastāvdaļām, auzu pārslu sacepumu ar āboliem un mellenēm un veselīgās šokolādes konfektes.La Dolce Vita. Ar Roberto

Everita par sevi:


“No bērnības esmu bijusi ar lielu lieko svaru, un vairāk kā 30 gadus ar dažādām diētām un citām metodēm mētājos, – 20 kg robežās. Tad sāku pētīt produktus, to saderību, iegūt informāciju un to izmantot uz sevis, kā rezultātā tika izstrādāta mana svara samazināšanas sistēma un no 110 kg esmu atbrīvojusies no – 55 kg,un šo svaru saglabāju jau vairākus gadus.

Tā rezultātā esmu Slaiduma maratona “Viss iespējams” radītāja, un jau kādu laiku palīdzu sievietēm veiksmīgi, cīnīties ar liekā svara problēmām. Kā arī esmu food blogger un neskaitāmu autorrecepšu radītāja. Tās visas ir atrodamas instagram @everitapastukhova.

Mani mīļākie ēdieni ir saldumi, saldumi, un vēlreiz saldumi! Kūkas, pīrāgi, pudiņi, krēmi, deserti, tortes, bet tagad tos visus (un arī citus ēdienus) gatavoju veselīgi, un tie visi ir droši tievētājiem! Jo var ēst kūkas un tievēt!

Esmu 13 gadīgas meitas mamma un laimīga sieva.”

Atsauce:

https://xtv.lv/rigatv24/video/eMZN2qVkpz3-21_08_2020_la_dolce_vita_ar_roberto_2_dala

LV/RUS/ENG»

You cannot copy content of this page